قوانین بازی

I. موضوعات عمومی

شرایط و ضوابط شرکت در سایت شرکت قرار داده شده است. برای دیدن آنها کلیک کنید به روی: here. حقوق و تعهدات شرکت را میتوان در وبسایت حقوقی شرکت ما پیدا کنید: (http://xs-software.com/)

1. ثبت نام ها

در شرایط فعلی ، "جنگ خان ها" یک بازی کراس پلتفرمی است که از طریق مرورگرهای وب و دستگاه های تلفن همراه قابل دسترسی است. ثبت نام در بازی به شرط رعایت قوانین مندرج در زیر رایگان است.

2. سیستم عامل های اضافی

وب سایت حقوقی این شرکت ، وب سایت بازی و در کنار آنها کانال های رسمی رسانه ای اجتماعی آن ، تنها منبع رسمی اخبار و اطلاعات مربوط به بازی است. هر نوع تخلف از قوانین بازی در سیستم های ذکر شده می تواند منجر به مجازات های درون بازی شود.

3. ارزها و خدمات مجازی

انتقال هر نوع ارز مجازی (سکه ، ستاره ، اشتراک ، تقویت کننده و غیره) از یک دنیای بازی به دیگری یا بین اکانتها و بازی های مختلف منتشر شده توسط شرکت بازی امکان پذیر نیست. در صورتی که دنیا یا سروری از جنگ خان ها به ​​طور دائم بسته شود ،بازیکنانی که در آن سرورها دارای حساب هایی هستند دقیقاً مدت شش ماه تقویمی برای تماس با پشتیبانی بازی زمان دارند تا بتوانند سکه های خود را در یک حساب دیگر در سروری فعال بازیابی کنند.

4. اکانت ها

هر شخصی حق دارد در دنیایی که بازی میکند تنها یک اکانت داشته باشد.

5. بازی

بازی جنگ خان ها یک بازی مبتنی بر پایه راند است (زمان دار است) و در هر دنیا مدت مشخص زمانی از راند خود را دارد. پس از پایان راند، رتبه های نهایی مشخص می شود و دنیا را دوباره شروع می کنیم. همه از ابتدا در راند جدید شروع می کنند.

ІІ. مجازات و محدودیت ها

1. چند اکانتی

1.1. چند اکانتی زمانی اتفاق می افتد که یک کاربر بیش از یک ثبت نام و یک حساب کاربری ایجاد کرده و یا از آن استفاده کند. این کار کاملاً ممنوع است و بدون اخطار مجازات خواهد شد. مجازات در مورد همه اکانت ها، صرف نظر از سطح اکانتها ، اعمال می شود. اگر ادمین بازی اقدامات دیگری را که به صورت بدخواهانه و با نیت و یا حتی به صورت طبیعی رخ دهد که بازی را از حالت منصفانه خرج کند میتواند به عنوان یک پرونده تخلف حساب کرده و با آن برخورد کند. هر ورود به حساب ، هر آدرس آی پی، هر آیدی دسترسی به اینترنت و کلیه اطلاعات مرورگر (در حدی که قانون مجاز می داند) ذخیره می شود .به هیچ شخصی توصیه نمی شود که اکانت خود را به شخص دیگری بدهید زیرا این یک نقض شدید امنیتی است. هرکسی که این کار را انجام دهد مسئولیت هر چیزی را که در نتیجه مبادله حاصل می شود ، به عهده می گیرد

2. اشکالات و نقض سیستم

یک باگ ضعف یا مشکلی در اسکریپت بازی محسوب می شود که به یک بازیکن اجازه می دهد وضعیت خود را به گونه ای غیرقانونی بهبود بخشد و یا به شکلی سرورهای بازی یا اعضا و یا نرم افزار را دچار مشکل کند.

2.1. اگر بازیکنان در بازی اشکالی پیدا کنند ، موظفند ادمین را از آن مطلع کنند. در صورت عدم اطلاع به ادمین و استفاده از این اشکال ، کاربران مجازات خواهند شد.

2.2. اگر بازیکنان یک باگ که قبلا گزارش شده اما فیکس نشده را دیدند و از ان استفاده کنند و حتی آن را نیز گزارش کنند، تصمیم گیری با ادمین است که کاربر توقیف شود یا خیر.

2.3 اگر بازیکنان راهی برای نقض سیستم دفاعی سیستم پیدا کرده و عمداً در عملکرد سیستم مشکلی ایجاد کنند ، اکانت های آنها مجازات خواهد شد.

3. باج خواهی و توهین

اگر بازیکن به شما توهین می کند ، پیام های نامناسب ، پیوندها ، تبلیغات را برای شما ارسال می کند ، یا به هر دلیلی نمی خواهید از آن کاربر پیام دریافت کنید ، می توانید با دکمه "نادیده گرفتن" از گزینه "رد کاربر" استفاده کنید. پس از افزودن بازیکن به "لیست نادیده گرفتن" خود ، این شخص دیگر نمی تواند برای شما پیام ارسال کند. اگر در هر مقطعی از زمان تصمیم گرفتید که می خواهید دوباره از یک بازیکن نادیده گرفته شده پیام دریافت کنید ، می توانید آن شخص را از لیست کاربران نادیده گرفته شده حذف کنید.

4. مجازات ها

در اینجا لیست تخلفاتی که کاربر مجازات خواهد شد اما در بالاتر آن زا ذکر نکرده ایم آمده است:

.4.1 سعي در تحت فشار قرار دادن کارکنان بازي به منظور گرفتن امتیازی در بازي .4.2 سعي به هر نحوي در بدست آوردن اطلاعات محرمانه بازيکن ديگر، مثلاً کلمه رمز و یا انواع مختلفی از کدها که غیرقابل دسترسی هستند .4.3 نام اکانت همراه با توهین یا کلمات زشت - بازیکنانی که نام اکانت توهین آمیز دارند اکانتشان بطور دائم بسته میشود زیرا نام اکانت ها قابل تغییر نیست. در چنین مواردی بازیکنان فقط می توانند سکه های خود را که خریداری کرده اند ، به حساب جدید و بدون مزایای دیگر همچون سطح اکانت و پیشرفت و یا اشتراک های خود منتقل کنند .4.4 توهین و یا تهدید دست اندرکاران بازی به هر صورتی، یا هر مکان و زمانی. کارکنان این بازی حق دارند بدون هیچ گونه توضیحی برای شخص دیگری ، به روش خود عمل کنند .4.5 ارسال لینک های پنهان؛

5. تبلیغات

انواع آگهی های غیر مجاز بدون توجه به فرم و متن یا به صورت بنر ، پیوند ، تصویر ، نماد و غیره ممنوع است.

6. نبردها ، با هدف افزایش تجربه بازیکنان به صورت مصنوعی

نبردهایی که برای افزایش تجربه بازیکنان به صورت مصنوعی ساخته شده است (چنین نبردهایی توسط مدیران یا برنامه نویسان تجزیه و تحلیل می شود) منجر به مجازات خواهد شد. هر دو طرف که در چنین نبردهایی شرکت می کنند بدون اخطار مجازات خواهند شد. تجربه به طور غیرقانونی به دست آمده از هر دو حساب حذف می شود. مطابق با قوانین شرکت ، ادمین می تواند تصمیم بگیرد که تجربه بیشتری را از آنچه به طور غیرقانونی به دست آورده شده ، حذف کند. از آنجایی که ، تعریف اینکه چه زمانی یک بازیکن امتیاز غیرقانونی به دست آورده بسیاردشوار است، تمام مواردی را که در آن تصمیم گیری می شود به عهده ی مدیر بازی است.

7. شارژبک

شارژبک به عنوان خواست بازگشت وجه پس از خرید سرویس از بازی است. خرید بازیکن به عنوان تمایل به شرکت در بازی تعبیر می شود. شارژبک قویاً ممنوع است. جریمه شارژبک توقیف اکانت بودن هیچ اخطاری است

8. موارد غیرقانونی

سرپرست بازی در مواردی که در اینجا ذکر نشده است ، زمانی که تصمیم بگیرد اقدامات بازیکن در حال نقض قوانین بازی منصفانه است و به بازیکن مزیت ناعادلانه ای نسبت به سایر بازیکنان می دهد مجاز به مجازات بازیکنان است.

ІІІ. گزارش ها---

1. گزارش بازیکنان

گزارش بازیکن از هر نوعی از تخلف در سیستم فیدبک انجام می شود.

اگر گزارشی اثبات شود که جعلی است و با هدف مجازات کردن رقیب باشد، بازیکنی که گزارش را ارسال کرده است ، مجازات خواهد شد.

2. گزارش کارمندان

اگر بازیکنان در مورد کار یک کارمند تردید داشته باشند ، می توانند یک بررسی کامل از درباره ی این کارمند بخواهند. چنین درخواستی به آدرس: khanwars-support@xs-software.com ارسال می شود

ІV . ضمیمه

1. بررسی تصمیمات مدیر

اقدامات یک مدیر ، فقط پس از تایید تصمیم یکجانبه او توسط تیم بازی قابل تغییر است.

2. جبران خسارات

اگر بازیکن قربانی خطای بازی یا کارکنان شود ، طبق تصمیم مدیر باید جبران خسارت دریافت کند.

اگر بازیکن درخواست جبران خسارت کند که متفاوت از مبلغی است که مدیر در مورد آن تصمیم گرفته است ، درخواست آنها رد می شود .

3. اعتراضات

هر اعتراض غیر قابل توضیح در مورد قوانین بازی می تواند منجر به یکی از مجازات های گفته شده در بالا شود.

4. تذکر

کارکنان موظف نیستند درباره تصمیمات خود توضیحی بدهند. اکانت های بن شده یا اکانت هایی که دسترسی مسدود شده به سیستم دارند باید از طریق فیدبک پیگیری کنند. زبان توهین آمیز یا درخواست های متعدد برای درخواست بازیکن پس از دریافت یک مورد دیگر تحمل نخواهد شد. اطلاعات فقط در اختیار کاربران مورد نظر قرارمیگیرد و هیچ اطلاعاتی به شخص ثالث داده نخواهد شد.

V. مشارکتها

پرداخت به شرکت XS Software JSCo ، مهم نیست که از طریق پیام کوتاه یا به هر طریق دیگری برای خدمات در بازی "جنگ خان" انجام شود ، به هیچ وجه قابل برگشت یا جبران نیست. هنگامی که یک حساب کاربری به دلیل عدم رعایت قوانین فعلی مجازات می شود ، کارکنان بازی موظف نیستند که سکه ها را از آن حساب به حساب جدید منتقل کنند یا به روش دیگرآن را جبران کنند. هر گزینه اشتراک فعال نمی تواند به یک حساب دیگر منتقل شود. تبدیل شدن به یک کاربر پرداخت کننده ، به هیچ وجه مزیتی را به بازیکن در مقابل سایر بازیکنان نمی دهد. همچنین به آنها این حق را نمی دهد که پس از مجازات توسط مدیران، به دلیل نقض قوانینی که اثبات شده است تقاضای جبران خسارت کنند

VI.تیم بازی (کارمندان)

تیم بازی و کارمندان:

• در قبال هرگونه خسارت (مهم نیست که به هر طریقی با بازی در ارتباط باشد) مسئول نیست. • مسئولیتی در قبال مشکل با سیستم های پشتیبانی کننده بازی یا خود بازی ندارد. • حق جبران خسارت بازیکنانی را که از عملکرد کارکنان متحمل شده اند ، محفوظ است. • حق انجام اصلاحات و یا تغییرات در بازی و همه جنبه های آن بدون هشدار دادن به بازیکنان محفوظ است. • حق خود را برای تغییر این قوانین حفظ می کند ، پیش از این بازیکنان را با پیام در بازی هشدار می دهد. • حق خود را برای جلوگیری از دسترسی به بازی در صورت لزوم حفظ می کند. این امر مربوط به بررسی های پشتیبانی و محافظت های برنامه ریزی شده ، و همچنین برای حوادث ناخواسته است

VII. تماس ها

تنها روش رسمی برای تماس با کارکنان بازی ،روش فیدبک است. بازیکنان ممکن است تا 48 ساعت در روزهای کاری رسمی ، مطابق لیست کشور بلغارستان در انتظار پاسخ خود باشند.

VIII. کاربران

با ثبت حساب کاربری کاربران اعلام می کنند که آنها این قوانین را خوانده اند و با محتوای آن موافق هستند ، همچنین موافقت می کنند که قوانین را رعایت کرده و در صورت تصمیم ادمین برای تخلف ،ادمین ها مجازات ها را انجام می دهند. آنها خود را موظف می كنند كه مرتباً تغییرات را در قوانین بررسی كنند. عدم آگاهی از قوانین ، بهانه ای به بازیکنانی که آنها را شکسته اند نمیدهد. کاربران مسئولیت اطلاعات شخصی خود را بر عهده می گیرند و قرار نیست آن را به هیچ یک از کارمندان اعم از فعلی یا قبلی ارائه دهند. در صورت ارائه چنین مواردی ، کارکنان بازی مسئولیتی ندارند.

حقوق بازی متعلق به شرکت ایکس اس است (http://xs-software.com/)

حقوق این متن متعلق به شرکت ایکس اس است و تکثیر آن بدون رضایت کتبی ما ممنوع است.

بازگشت به بالا