بسته های مزایده

در هر دور از مزایده بسته هایی برای 17 نوع از یگان ها وجود دارد (12 بسته برای سفینه ها و 5 بسته برای پدافندها). بازیکنان می توانند برای بسته ها پیشنهاد دهند و یا آنها را خریداری نمایند. خرید یا پیشنهاد منابع برای هر نوع از یگان ها تا 3 نوع بسته ی متفاوت وجود دارد (کوچک, متوسط و بزرگ).

هر بسته مشخصات زیر را دارا است:

  • نوع : که نشان دهنده ی نوع سفینه هایی است که در هر بسته وجود دارد
  • مقدار: که نشان دهنده ی تعداد یگان های موجود در آن بسته است.
  • بالاترین پیشنهاد دهنده: که نشان دهنده ی بازیکنی است که بالاترین مقدار منابع را برای آن بسته پیشنهاد داده است
  • پیشنهاد دادن: نشان دهنده ی حداقل میزان منابع (فلز, مواد معدنی, گاز یا ضایعات) مورد نیاز برای قرار دادن پیشنهاد بر روی یک بسته ی مشخص است.
  • خرید: میزان اعتباری که بازیکنان باید بپردازند تا بسته ی مورد نظر خود را به طور مستقیم (بدون نیاز به صبر کردن برای پایان دور مزایده و یا پیشنهاد منابع) به منوی بسته های برنده شده ی خود اضافه کنند.

هر بسته پیش نیاز امتیاز منابع مشخصی دارد که این بدین معناست که شما نیاز دارید تا به امتیاز خاصی برسید تا بتوانید آن بسته را خریداری نمایید. در صورتی که امتیاز شما کمتر از حداقل امتیاز مورد نظر برای یک بسته باشد, دکمه ی پیشنهاد دادن برای شما غیر فعال خواهد بود.

هر بازیکن در یک روز می تواند به اندازه ی 30.000 جمعیت آشیانه از مزایده خرید نماید (به وسیله ی اعتبار) در صورتی که شما کاربر پرمیوم یا پلاتینیوم باشید, این مقدار به 50.000 افزایش می یابد. توجه کنید که برنده شدن بسته ها نامحدود است و این محدودیت تنها برای خرید بسته از طریق گزینه ی خرید سریع می باشد.

بازگشت به بالا